Bizimle iletişim

Damac Genel Merkez Farsça bölümünün yöneticisi ve personeli ile iletişim
Daha fazla bilgi ve tavsiye için bizimle iletişime geçin

Arian

Satış danışmanı

00971505023238

arian.rezaei@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Sevda

Satış danışmanı

00971503084030

sevda.solati@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Gazale

Satış danışmanı

00971504485638

ghazaleh@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Sonia

Satış danışmanı

00971507248894

sonia.rafeie@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Sanaz

Satış danışmanı

00971503829055

sanaz@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Nazenin

Satış danışmanı

00971502964425

nazanin@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Sogand

Satış danışmanı

00971502061350

sogand@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Poopak

Satış danışmanı

00971502745050

poopak@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Soona

Satış danışmanı

00971502765050

sona@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Negar

Satış danışmanı

00971503965050

negar@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Şeri

Satış danışmanı

00971508446060

sheri@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Hale

Satış danışmanı

00971503949090

hale@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Ayeh

Satış danışmanı

00971504369206

ayeh@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Erfan

Satış danışmanı

00971505694000

erfan@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Amir

Satış danışmanı

00971508642000

amir@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Milad

Satış danışmanı

00971506059206

milad@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Shahram

Satış danışmanı

00971501142020

shahram@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Ali

Satış danışmanı

00971509696550

ali@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Jaleh Dorostkar

Reklamların Farsça bölümünün resmi temsilcisi

00989135532343

zhaleh.d@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Ali Süleymani

Sanal reklamcılık sorumlusu

00989357520101

ali.s@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Muhammed Arefkia

Farsça Telegram Kanalı Yöneticisi

00989387945133

ma.kia@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Fardin Zare

Farsça IT departmanı yöneticisi

00989016847560

f.zare@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Şerife monfared

Damac Farsça Bölümü Kıdemli Müdürü

00971504085556

Sharifeh.monfared@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com

Babak Azar

Londra Ofisinin Farsça Bölümü Satış Müdürü

00447753603666

london@damacgroup.org

Persian@damacgroup.com